KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13823431
nr 1382 3431
Mats Hådell
(f. 1958), Sverige
Oljemålning, Röd stuga. Signerad. Olja på duk, 49x60, yttermått inklusive ram: 67x76 cm
Kondition: skadad ram
Mats Hådell, svensk målare född 1958.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 1 mars 2021
kl 20:55:13
100 kr
200 kr